Tentoonstelling Albast

23 oktober 2022

Helaas!

Dit event is reeds afgelopen!

Logo
  • Wanneer?
    23/10/2022 vanaf 13:30
  • Waar?
    MLeuven
    Leopold Vanderkelenstraat 28
    B-3000 Leuven
    (toegankelijk-voor-rolstoelgebruikers)
  • Soort event:
    Activiteiten
  • Vereniging:
    G!F

Met G!FLeuven duiken we het museum in om een speciale tentoonstelling over albast te bewonderen.

Albast, luxueuzer dan goud en zacht als fluweel, was een erg populair materiaal in de Europese beeldhouwkunst. M en het Musée du Louvre hebben de handen in elkaar geslagen om aan de hand van topstukken van de 14e tot de 17e eeuw de aspecten van het materiaal volledig uit de doeken te doen. En wij gaan dat van dichtbij bekijken!

We spreken af om 13u30 aan de deur van het museum. Je reserveert en bestelt zelf jouw ticket.

Dit museumbezoek is trouwens een ideaal apéritiefje voor de spaghettiavond van RBH UniQue! Wie zin heeft in een lekkere spaghetti voor het goede doel, kan nog een plekje reserveren via deze link: https://fb.me/e/3wkTzYj6X

Meer info en tickets vind je op deze site: https://www.mleuven.be/programma/albast

Gezocht: partner voor horeca én LHBTQI*

UniQue verhuist en is op zoek naar een commerciële partner

Word een UniQue vrijwilliger!

Wist je dat Regenbooghuis UniQue volledig draait op vrijwilligers? Ook jij kan ons helpen.

UniQue homelink

UniQue is het Vlaams-Brabantse Regenbooghuis.

UniQue ondersteunt vrijwilligers en de LHBTQI*-verenigingen in de regio Vlaams-Brabant bij het realiseren van hun doelstellingen. Samen met hen versterkt ze individuen om hun seksuele oriëntatie en genderidentiteit positief te beleven. UniQue wil aan de hand van sensibilisering en acties ook de maatschappelijke kijk daarop verruimen. 

UniQue,  Vlaams-Brabants Regenbooghuis

Diestsesteenweg 24
B - 3010 Kessel-Lo - Leuven
+32 16 60 12 63

Met de steun van​​​​

Gelijke Kansen Vlaanderen​​​​​​
Stad Leuven​​​​​
çavaria